O nas

Witam serdecznie  na naszej stronie internetowej.

   „Przytulny Kącik” to doświadczona, pełna energii grupa zaprzyjaźnionych ze sobą profesjonalistów, którzy nie tylko dobrze wykonują swoją pracę, ale przede wszystkim bardzo ją lubią.
W sześcioosobowym gronie pracowników biura jest pięciu inżynierów,  w tym trzy osoby z licencją zarządcy nieruchomościami.
Nasza praca obejmuje trzy obszary ściśle związane z nieruchomościami:
1.    zarządzanie nieruchomościami,
2.    pośrednictwo w obrocie nieruchomościami,
3.    administrowanie najmem lokali mieszkalnych i usługowych.

   Staramy się, niemal o każdej porze dnia i nocy służyć członkom zarządzanych przez nas wspólnot pomocą,  radą, wiedzą i czasem. Podobnie traktujemy wszystkich, którzy przy naszej pomocy pragną sprzedać, kupić czy wynająć mieszkanie, lokal lub inną nieruchomość.
Swoją pracę postrzegamy jako misję, gdyż  mamy świadomość, że wiele naszych działań skupia się wokół najważniejszego miejsca w życiu człowieka - wokół domu.
A dom - to nasz mały świat, do którego tęsknimy, to spokój i zadowolenie, które sobie i bliskim chcemy zapewnić.  
Mam nadzieję, że dzięki naszej pracy i naszym staraniom znajdą Państwo swój własny „przytulny kącik” - wymarzony i na miarę swoich oczekiwań.

   Zabrzmi to może nieskromnie, ale „Przytulny Kącik”  to również ja – właścicielka firmy.
Od wielu lat dbam o to, by każdemu miejscu, które znalazło się  „pod naszymi skrzydłami” nadać nowe, przytulne znaczenie.
Swoją wiedzę i doświadczenie zdobywałam wykonując wiele zawodów: od pracownika wyższej uczelni, nauczyciela, po  handlowca. Szukałam dla siebie miejsca i zawodu, które ustrzegą mnie przed znudzeniem i rutyną. Udało się, bo każdy dzień w zarządzaniu nieruchomościami to nowe wyzwania, nowe problemy, nowi ludzie, to konieczność ustawicznego dokształcania i doskonalenia.
Z dumą podkreślam, że jestem absolwentką jednej z najlepszych polskich uczelni – Akademii Górniczo-Hutniczej, a profesjonalne kwalifikacje potwierdzają:
•    licencja zawodowa zarządcy nieruchomości - nr 12792,
•    licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami - nr 3819.
Lubię swoja pracę, bo bardzo lubię ludzi i z pracy dla nich czerpię radość i satysfakcję.

   Nazwa „Przytulny Kącik”,  jaką nadałam swojej firmie, to dla nas zobowiązanie: chcemy, by we wszystkich zarządzanych przez nas wspólnotach panowały wyłącznie pozytywne emocje, by problemy rozwiązywane były w poszanowaniu obowiązującego prawa i w szacunku dla każdego członka wspólnoty.
Zapraszamy do naszego biura w Krakowie, przy ul. Kraszewskiego 25/1.

Zaufajcie nam, a zrobimy wszystko, by tego zaufania nie zawieść.

Informacje o osobach opiekujących się Wspólnotami, znajdą Państwo po wejściu na stronę poszczególnych Wspólnot, w zakładce "Nasze Wspólnoty".